Asters og tomater (Asters og tomater). Stilleben, med en stor bukett blomster og en tallerken med to tomater, plassert på et bord. Maleri av Konstantin Alexeyevich Korovin (Constantin Korovin) (1861-1939), olje på lerret(Asters et tomates (Asters and Tomatoes). Nature morte, avec grand bouquet de fleurs et assiette avec deux tomates, poses sur une table. Peinture de Konstantin Alexeyevich Korovin (Constantin Korovine) (1861-1939), huile sur toile)Konstantin Alekseevich Korovin |
€ 0.00
Enthält ??% MwSt.
Udatert · oil on canvas
· Bilde ID: 1318656
0 Vurderinger |